Menu

Знову про псевдо # проректора НАУ Шульгу В.П. та отримання і вимагання хабаря

Ӧ 12th, 2017 - Новини, Основні події, Проблемні питання освіти
Знову про псевдо # проректора НАУ Шульгу В.П. та отримання і вимагання хабаря
Ломака Юрий
Юрій Ломака
Знову про Шульгу В.П. та отримання і вимагання хабаря.

Учора, 22 грудня, в Зарічному райсуді м.Суми продовжився судовий розгляд кримінальної справи про хабар в розмірі 500 тис.грн., у вимаганні та отриманні якого фігурує екс-губернатор Сумщини Шульга В.П.

Судом більше 2 годин допитувався начальник УДСНС в Сумській області генерал Волик Г.Б.

Він дав суду покази, що хабар в розмірі 2 млн.гривень у травні 2014 року з нього вимагав екс – губернатор Шульга, а не його помічниця Тараненко, яку генеральна прокуратура зрештою зробила єдиною підозрюваною у справі.

Волик Г.Б. також підтвердив відсутність у нього претензій до Тараненко, яку він вважає справжньою потерпілою, як від дій Шульги, так і від дій генеральної прокуратури, слідчі якої навіть не спробували допитати Шульгу В.П.

Логіка генеральної прокуратури така, що Тараненко “втерлась в доверие” до генерала Волика, видурила у нього 500 тис. грн. з 2 млн. грн., а потім ці кошти були нею витрачені у передвиборчій компанії Шульги В.П. та оплаті його особистих забаганок.

Продовження допиту Волика Г.Б. відбудеться в наступному засіданні суду, яке призначене на 30 січня 2017 року.

Нагадую, раніше суд виніс ухвалу про те, що Шульга В.П. повинен бути допитаний в суді. Згодом суд визначить дату, коли має відбутись такий допит.

В теперішній час Шульга В.П. займається благородною місією виховання та навчання студентів на посаді проректора Національного авіаційного університету (НАУ) в м.Києві. Питання в тому, чому він може їх навчити.

facebook.com

isaienko-isaenko-nau-grinevich-mon-021

ПСЕВДО # ПРОРЕКТОР НАУ ВЛАДИМИР ШУЛЬГА: ВУЗЫ БУДУТ ГОТОВИТЬ СПЕЦИАЛИСТОВ ДЛЯ РЕАЛИЗАЦИИ САМЫХ ФАНТАСТИЧЕСКИХ ИДЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *