Menu

РЕФОРМИ ЧИ РЕПРЕСІЇ У ВНЗ УКРАЇНИ?

' 10th, 2017 - Новини, Основні події, Проблемні питання освіти
РЕФОРМИ ЧИ РЕПРЕСІЇ У ВНЗ УКРАЇНИ?
Світлина від КНУпротест.
Майже відразу після початку нашої діяльності ми зіштовхнулися із погрозами на адресу нашої команди від декана юридичного факультету. Пізніше відбулося засідання Вченої ради, на якому ректор прямо звинуватив нас у тому, що Університет витратив значні кошти на опалення через нашу діяльність, згадав про відрахування учасників ШеваПілу і публічно закликав деканів звернути на нас особливу увагу.

Тепер нас та інших активістів відраховують з Університету за три нескладені з першої спроби іспити. Нам відмовили у праві перескласти нездані предмети та відраховують, не даючи можливості неупереджено довести рівень власних знань. Ні про яку об’єктивність оцінювання і мови бути не може — скласти деякі іспити виявилося неможливим навіть з максимумом допустимих балів з предмету за семестр.

Ми переконані у політичній вмотивованості та неправомірності цього рішення. Норми університетьских положень, за якими нас відраховують, прямо суперечать законодавству і на нашій пам’яті ніколи не виконувалися. Подібне рішення — репресії у найбільш відкритій і нахабній формі.

Ми вимагаємо анулювання наказів про відрахування, скасування цієї абсурдної норми й об’єктивного оцінювання.

У разі необхідності ми готові відстоювати свої права у суді.

Незалежно від закінченя цієї історії ми не відступимося від закладених нами принципів і боротимемося до кінця.

Ваш відрахований КНУ Протест.

#КНУпротест #КНУрепресії #КНУ #KNU

Надежда Тихонцова

facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *